Bünyan Asansörlü Nakliyat

Bünyan Asansörlü Nakliyat hizmeti ile yüksek katlı apartmanlarda bina asansörünün kullanılmaması veya apartman merdiven boşluklarının yeteri kadar geniş olmaması durumunda ortalama 4. Kattan 15-16. Katlara kadar dış cephe asansör kurulumuyla hem hız kazandırmakta hem de bina içerisinde yeni komşularınızı rahatsız etmeden taşınma sürecini tamamlamanızı sağlamaktadır. Eğer ki taşınmak istediğiniz bina veya eski oturmuş olduğunuz yerde bu gibi durumlar söz konusu ise kesinlikle bu hizmetten faydalanmalısınız. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de apartman içinde taşınmaya kıyasla eşyalarınız yıpranmadan sorunsuzca asansörle taşınması sizi mutlu edecektir.

Bünyan Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızı taşınma süresince korumaya yönelik belirlenen değere kadar sigortalatıyoruz. Eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarara karşı koruma altına alabilirsiniz. İsa Nakliyat bu konuda seçimi müşterilerine bırakmıştır. Ek sigorta hizmeti alması konusunda fayda zararları hem burada hem de görüşmelerimizde belirtmekteyiz. Sigortalı taşımacılık hizmeti maddi olarak yaşanabilecek zararlar konusunda eşyalarınızı güvence altına almaktadır.

Eşya Paketleme

Eşyalarınızın paketlenmesi ve kutulanması aşamasında İsa Nakliyat ekiplerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Minimum çalışma prensibi olarak hali hazırda büyük eşyalarınızı geniş patpatlar, kalın örtüler ile sararız. Hasar almaması için eşyalarınızı en iyi şekilde paketlemekteyiz. Bunların içine beyaz eşyalarınız, oturma gruplarınız, salon takımı vb. dolaplarınız girmektedir. Bunlara ek olarak ise eğer taşınma işlemi için vakit konusunda sıkıntınız varsa hiç dert etmeyin. Kişisel eşyalarınız haricinde diğer tüm eşyalarınızın paketlenmesi yaparız.  Bununla birlikte kutulanması hizmetlerini de isteyerek bu konuda sorununuzu çözebilirsiniz…

İLETİŞİM 0545 529 68 75