Pınarbaşı Asansörlü Nakliyat

Pınarbaşı Asansörlü Nakliyat hizmeti ile yüksek katlı apartmanlarda bina asansörünün kullanılmaması veya apartman merdiven boşlukları çok dardır. Bu durumda ortalama 2. kattan 15-16. katlara kadar dış cephe asansör kurmaktayız. Bu durumda daha hızlı eşyalarınız ve daha güvenli taşınır. Bu gibi durumlar söz konusu ise kesinlikle bu hizmetten faydalanmalısınız. Apartman içinde taşınmaya kıyasla eşyalarınız yıpranmadan sorunsuzca asansörle taşınması sizi mutlu edecektir.

Pınarbaşı Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızı taşınma süresince korumaya yönelik belirlenen değere kadar sigortalatıyoruz. Bu durumda eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zararda güvence sağlıyoruz. İsa Nakliyat bu konuda seçimi müşterilerine bırakmış oluyoruz. Ek sigorta hizmeti alması konusunda fayda zararları hem burada hem de görüşmelerimizde belirtmekteyiz. Sigortalı taşımacılık hizmeti maddi olarak yaşanacak zararlara karşı sizlere güvence sağlamaktayız.

Eşya Paketleme

Eşyalarınızın paketlenmesi ve kutulanması aşamasında İSA Nakliyat ekiplerinden bu hizmeti alabilirsiniz. Minimum çalışma prensibi olarak hali hazırda büyük eşyalarınızı geniş patpatlar, kalın örtüler ile sararak en az zarar ve hasar alması konusunda paketlemekteyiz. Bunların içine beyaz eşyalarınız, oturma gruplarınız, salon takımı vb. dolaplarınız girmektedir. Bunlara ek olarak ise eğer taşınma işlemi için vakit konusunda problem yaşıyorsanız kişisel eşyalarınız haricinde diğer tüm eşyaların paketlenmesini kutulanması hizmetlerini de isteyerek bu konuda sorununuzu çözebilirsiniz…..

İLETİŞİM 0545 529 68 75