Hizmetlerimiz

Asansörlü Nakliyat, güzel Türkiyemizin heryerinde yıllardır faaliyet göstermektedir. Hizmet denilince ilk akla gelen İsa nakliyat siz değerli müşterilerimize günün her saatinde arayabileceğiniz bir telefon uzaktadır. İsa Nakliyat gücünü ve başarısını kalifiyeli elemanlarından, disiplinli çalışma azminden ve işini severek yapmasından almaktadır, Bizim başarıya ulaştığımız en büyük kademe müşteri memnuniyetidir , bu bilinci her zaman firma olarak devam ettireceğimizden hiç şüpheniz olmasın çünkü sizin mutlu olmanız bizim en büyük başarımızdır.

Plaza, apartman ve çok katlı binaların en büyük sorunlarından birisi nakliyattır. Amatör ve teknolojik alt yapısı olmayan nakliyat firmaları eşyalara zarar verebileceği gibi, uygulama süresini de uzatmış olur. Bireysel olarak yapılan taşımacılıklar insan sağlığına zarar verir ve İş sağlığı, güvenliği açısından da büyük tehdit oluşturur. Bu tip olumsuzluklar la karşılaşmamak ve eşya taşıma işlemini sorunsuz halletmek için İsa nakliyatın tecrübesinden yararlanabilirsiniz. Özellikle Asansörlü Nakliyat hizmeti bina kaç katlı olursa olsun erişim sağlar ve kolaylıkla nakliyat hizmetini gerçekleştirir.

Bünyesinde birçok nakliyat hizmeti ve teknolojisini barındıran İsa nakliyat Asansörlü Nakliyat hizmetinde oldukça iddialıdır. Taşıdığı eşyaların sigortası ve her türlü korumasından sorumlu olan firmamız uygulama süresince müşterileri sürekli bilgilendirmektedir. Bu bilgilendirme sürekli ve geniş kapsamlıdır. Kullandığımız malzemelerde çevre dostu ürünlerden oluşmakta ve çevre sağlığı büyük hassasiyetle düşünülmektedir.

Tabiki taşımacılık sektörü önemli bir sektördür çünkü müşterilerimizin en özel eşyalarını taşıyorsunuz kırılma, yıpranma ve bozulma teklikesi vardır bunun olmaması için son derece dikkatli olmanız ve en iyi hizmeti vermeniz gerekmektedir. Biz İsa nakliyat olarak kuruluşumuzdan bu yana en çok dikkat ettiğimiz şey en iyi hizmeti vermektir, Taşımacılıkta ambalajlama en önemli unsurlardandır, çünkü taşınacak eşya bir yerden alınıp bir yere götürülecek ve yolda başına bir sürü olay gelebilir bunun olmaması için özel dizayn edilen kavuçuklar ile yani kırılması ve yıpranmasını engelleyecek yumuşak malzeme ile kaplanır ve darbelere karşı korunur. İsa Nakliyat olarak biz taşımacılığı profesyonel bir şekilde yapmaktayız taşımacılık işlemi adım adım yapılır her adım çok önemlidir bunların başında iyi ambalajlama gelir bu işlem en iyi şekilde yapılırsa eşyalar zarar görmez ve müşterilerimiz memnun kalırlar.

Uzun yıllar taşımacılıkta hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Amacımız sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir, en önemli prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Taşımacılık denilince ilk akla gelen İsa Nakliyat evinizin , işlerinizin , ofisinizin taşınmasında sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Müşterimizin bize bir mail atması yada bir telefon etmesi halinde yüzde yüz dönüş sağlanmaktadır. Firmamız kalite standartlarına uymaktadır, bu standartların başında eşyalarınızın kaliteli bir şekilde taşınması, zarar görmemesi yada kırılıp dökülmemesi için en azami derecede dikkat edilmektedir. Taşımacılık işlemi eşyalarınızın ambalajlanarak ve özel dizayn edilen araçlar ile insan gücü olmadan liftler ile taşıma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir şekilde eşyalarınıza gelebilecek zarar ortadan kaldırılmış olacaktır, İsa Nakliyat olarak yıllardır bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz unutmayın sizin memnuniyetiniz bizim en büyük kazancımızdır.