Hakkımızda

Nakliyat denilince akla gelen taşıma işlemi aslında basit bir işlem değildir yıllardır kabul gören firmamız sizin bu zorulğunuzu en aza indirmek için canlı başla çalışmaktadır. Yıllardır insanlar taşınma konusunda hep korkar çekinir sürecin çok zor olduğunu söylerler bu süreçte eşyalarının yıpranmasından, kırılmasından yada çililmesinden korkarlar. Biz İsa Nakliyat olarak sizinle yıllardır çalışmaktayız bizim en büyük kazancımız ve sermayemiz sizin sözleriniz ve memnuniyetinizdir bu bilinç ile yıllardır evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmamız güven odaklı çalışması ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İsa Nakliyat Taşıma esnasında karşılaşılacak her türlü aksilik veya maddi kaybın sorumluluğunu üzerine almaktadır. Ve personelinin her türlü sosyal güvencesini sağlamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulmasında çalışanlarını uyarmaktadır.

Ofis taşıma, banka taşıma, Fabrika Taşıma Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama Eşya Ambalajlama gibi hizmetler sunan firmamız, hem Şehir İçi hem de şehirler arası çalışmaktadır. Teknolojik alt yapısı ile taşınacak ev, ofis kaçıncı katta olursa olsun pratik bir nakliye uygulaması gerçekleştirmektedir. Verdiği hizmetin sürekli üstüne koymayı amaçlayan firmamız Çalışan kadrosunu yeni eğitimlerle kurumsal çalışma düzenine adapte etmekte ve çağdaş uygulama teknikleri geliştirerek Avrupa düzeyindeki taşımacılığı hayata geçirmektedir.

Eşya ambalajlama kısmında da bütün eşya ve malzemelerin dikkatli bir şekilde ambalajlanması taşınacak araca kırılması önlenecek şekilde koyulması gerekmektedir. Özellikle elektronik eşyalarda elyaf ve sitreçleme yapılmalı bir kat daha ambalajla sarılmalıdır. Firmamızın yüksek katlı yapılar için Asansörlü nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Asansörlü Nakliyat Eşyaların asansöre bir platform yardımı ile konulması işlemidir.