Kayseri Taşımacılık

Kayseri Taşımacılık

Kayseri Taşımacılık

Kayseri Taşımacılık

 

 Kayseri'desiniz ve evinizi mi taşımak içindir? Kayseri'de güvenilir evden eve nakliyat firması bulma konusunda mu var? İsa nakliyat kayseri evden eve nakliyat için sizlere güven ve destek sağlamaktan asla çekinmez. İsa nakliyat güler yüzlü, çalışkan ekibiyle boyut hizmet vermekten gurur duyar ve sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Nasıl çalışıyoruz?

İsa nakliyat olarak bir müşterimiz bize evden eve nakliyat yapmak istediğini söylediğinde ilk kez eşyaların olduğu eve gidip, eşyaların boyutlarına göre ve taşınılacak yerin yollarına bakmaktadır. Evden eve nakliyat yapmak istediğini söyleyen müşterilerimize göre yaptığımız ek hizmetlerimizle de hizmet için hazırız. Peki evden eve nakliyat yaptığımız müşterilerimize verdiğimiz ek hizmetlerimiz neler?

Hizmetler

İsa nakliyat evden eve taşımacılık yaparken birtakım ek hizmetlerle müşteri memnuniyetini zirve de tutar.

Asansörlü taşımacılık

Asansörlü taşımacılık evden eve nakliyat için müşterilerimize bir an önce evine yerleşip, ayaklarını rahatça uzatıp dinlenmesi için bir hayli vakit kazandırır. Ayrıca asansörlü taşımacılık evden eve nakliyat süresinde mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlar. Böylelikle eşyalarınız sağlam kırıksız, çiziksiz bir şekilde evinize ulaşmış olur.

Eşya paketleme

Eğer evden eve nakliyat yapılmadan önce eşyalarınızı paketlemeye yeterince vaktinizin gerekmiyorsa eşyalarınızı sağlam bir şekilde paketleyemeyecektir.

Sigortalı nakliyat

Oldu da eşyalarınız başına bir şey geldi. Kırıldı, çizildi, kayboldu. Asla evden eve nakliyat için müşterisini asla memnuniyetsiz bırakmaz. İsa nakliyat sigortalı nakliyat yapıyor müşterilerinin eşyalarının başına gelebilecek her türlü aksiliğe karşı koruma altına alır. Size de sadece evinizde güle güle oturmak kalır.

 

Kış Kampanyası

Kış Sezonuna Özel Şehirler Arası Taşımalarda %15 İndirim
Detaylar