Kayseri Ev Taşıma

Kayseri Ev Taşıma

Kayseri Ev Taşıma

Hepimiz biliyoruz ki ev taşımak yoğun stresli bir iş. Yeni taşınılan yerdeki komşular acaba nasıl, yabancılık çekecek miyiz, acaba çocuğunuz yeni okuluna alışabilecek mi, yeni arkadaşlarıyla sorun yaşayacak mı? Vs. zaten bu gibi stresleriniz varken bir de güvenilir, işini düzgün yapan nakliye firması bulma ihtiyac var. Zaten stresli bu döneminizin daha da stresli geçmesine sebep oluyor. Bu gibi firmalarla anlaştığınız, sonucun bozulan beyaz eşyalar, çizilen mobilyalar, kaybolan manevi değeri yüksek eşyalar olması kaçınılmaz. Biz İsa Nakliyat olarak boyut, çocuğunuza vakit ayırabilmeniz ve taşınma stresinizi en aza indirmeniz için destek olmaya hazırız.  

Boyut hizmet vermekten çekinmeyecektir. Ek hizmetlerimizi yazımızın devamında burada.

 

Asansörlü Nakliyat

Taşınacağınız evin önündesiniz tam az kalmayın, birazdan yeni evinizde, yeni yaşamınızı kuracağınızı hayal etmeyin. Ama ne yazık ki asansörünün küçük olması, bozuk olması gibi bir durumla karşılaştınız ve eşyalarınızla öylece kalakaldığınızı, bu eşyalarla nasıl yapacağınız. bir şekilde yeni komşularınızı rahatsız etmeden eşyalarınız, evinize ulaşmanız gerekiruz.

 

Sigortalı Nakliyat

Taşıma için eşyalarınızın başına gelebilir herhangi bir soncu eşyalara verilen herhangi bir hasar maddi kayıp içindir için kendi isteğinize bağlı bir şekilde firmamızla görüşme yaptığınız süreçte. Bu eşyalarınızı güven içerisinde eski adresinizi, yeni adresinize nakliyatını sigortalı bir şekilde yaptı.

 

Eşyaların paketlenmesi

İsa nakliyat olarak eşyalarınızın bir hasar almaması için profesyonel ekibimizle eşyalarınızı paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenmesi gerekenler. İsa nakliyat olarak ekipimizle büyük eşyalarınızı geniş patpatlar, kalın örtüler ile sararak hasar almıyor için paketlemekteyiz. Bu büyük eşyaların içine buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak kısaca beyaz eşyalar; koltuk, dolap, yatak, çarşı kısaca mobilyalar girmektedir. Bu eşyaların dışında kişisel eşyalarınızı paketlemek için vakit varsa firmamızda kişisel eşyalarınızı da paketlememiz için hizmet talep edebilirsiniz.

Yeni evinizin mutluluğu ve huzur getirmesi dileğiyle.

Kış Kampanyası

Kış Sezonuna Özel Şehirler Arası Taşımalarda %15 İndirim
Detaylar